Kariéra

Grafik pro e-shop expert.cz

Pro nás je důležité zapálení do kvalitní práce a přesvědčení, že umíš prodat cokoliv.

Internetový obchod expert.cz je součástí rostoucí společnosti expert ČR, s.r.o. a tvoří online podporu pro více než 50 prodejen po celé České republice. Nabídkou produktů a služeb se naše společnost řadí mezi nejúspěšnější na českém trhu v segmentu elektro.
Přidej se k nám a staň se posilou našeho internetového obchodu expert.cz! Hledáme schopného kolegu nebo kolegyni, který/á nám pomůže s tvorbou obsahu našeho webu.
Není důležité, zda máš dlouholeté zkušenosti.

Pracovní náplň:

- tvorba bannerů pro e-shop, externí weby, facebook apod.,
- tvorba newsletterů a kódování do html (nutnost),
- tvorba microsites,
- tvorba grafických návrhů pro změny v e-shopu.

Co požadujeme:

- výbornou znalost práce v grafických nástrojích (Photoshop, Illustrator, InDesign…),
- kreativní myšlení,
- cit pro detail,
- zkušenost s UX vítány.

Co nabízíme:

- zajímavou práci v úspěšném týmu (skutečně rosteme),
- získání pracovních zkušeností ve velkém internetovém obchodě,
- příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv,
- příspěvek na stravenky a vitamínové balíčky,
- týden dovolené navíc,
- nástup podle dohody.

Možnosti spolupráce:

Hlavní pracovní poměr s denním docházením do sídla společnosti v Klíčanech u Prahy. Tato pozice není určena pro externí spolupráci.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U expertu 91, 250 69  Klíčany-Klíčany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

expert ČR, s.r.o.

Kontakt

Ingrid Janáčová
U expertu 91
250 69  Klíčany
Česká republika
Telefon: 272 122 215