Kariéra

ÚČETNÍ JUNIOR pro obchodní organizaci

Pro posílení našeho firemního týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici ÚČETNÍ JUNIOR.

Abyste byli úspěšní, měl/a byste splňovat tyto požadavky:

- základní znalost podvojného účetnictví,
- pečlivost,
- odolnost vůči stresu, časová flexibilita,
- uživatelskou znalost práce na PC - Excel, Word, Outlook,
- trestní bezúhonnost.

Popis pozice:

- vystavuje a účtuje faktury za provozní činnost,
- zpracovává a vystavuje dodavatelské a odběratelské zápočty,
- kontroluje salda,
- kontroluje a účtuje bankovní výpisy,
- přijímá a kontroluje účetní doklady, zadává do elektronického obchodního a účetního systému v rámci své oblasti působnosti,
- připravuje podklady pro přiznání a platby daně z příjmů, DPH.
- připravuje podklady v rámci své činnosti pro měsíční a roční uzávěrky

Průběh výběrového řízení:
nebudeme-li Vás kontaktovat, pak jsme při výběru dali přednost jiným kandidátům, jejichž znalosti a pracovní zkušenosti ještě více odpovídaly našim představám.

Děkujeme za Váš zájem a přejeme mnoho úspěchů!.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U expertu 91, 250 69  Klíčany-Klíčany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

expert ČR, s.r.o.

Kontakt

Ingrid Janáčová
U expertu 91
250 69  Klíčany
Česká republika
Telefon: 272 122 215